Endringer i kampoppsettet Vintercupen

Ener FK måtte dessverre trekke laget sitt fra seniorklassen i årets Vintercup. Stor takk til Vaaler IF som tar over plassen. Dette har ført til at gruppeoppsettet er endret noe for at gruppene skal bli jevnest mulig. Kampoppsettet er derfor blitt endret.

Slik blir det oppdaterte kampoppsettet:

Pulje A Pulje B Pulje C Pulje D G-19 G-16
Grue Vind Løvenstad Vaaler Eidskog Eidskog
Sander Kløfta Lunderseter Hof Rælingen Grue
Braskereidfoss Eidskog Vinger KIL Fotball Sander Rælingen
Raumnes & Årnes Galterud Borgen Kurland Vind Skedsmo

FREDAG          27.02 KL. 17.40 PULJE C         LUNDERSETER – VINGER                

FREDAG          27.02 KL. 19.05 PULJE G16     RÆLINGEN – EIDSKOG                

FREDAG          27.02 KL. 20.20 PULJE D         HOF – KIL FOTBALL

LØRDAG          28.02 KL. 08.30 PULJE G19     SANDER – EIDSKOG                    

LØRDAG          28.02 KL. 09.55 PULJE C         LØVENSTAD – BORGEN                   

LØRDAG          28.02 KL. 11.20 PULJE D         VAALER – KURLAND

LØRDAG          28.02 KL. 13.00                        KIL TOPPFOTBALL – ULL/KISA                                      

LØRDAG          28.02 KL. 14.55 PULJE A         SANDER – RAUMNES & ÅRNES     

LØRDAG          28.02 KL. 16.20 PULJE B         KLØFTA – EIDSKOG         

LØRDAG          28.02 KL. 17.45 PULJE B         VIND – GALTERUD           

LØRDAG          28.02 KL. 19.10 PULJE A         GRUE – BRASKEREIDFOSS                     

LØRDAG          28.02 KL. 20.35 PULJE G16     EIDSKOG – GRUE

SØNDAG          01.03 KL. 09.00 PULJE B         VIND – EIDSKOG              

SØNDAG          01.03 KL. 10.25 PULJE D         KIL FOTBALL – VAALER

SØNDAG          01.03 KL. 11.50 PULJE C         VINGER – LØVENSTAD

SØNDAG          01.03 KL. 13.15 PULJE A         GRUE – RAUMNES & ÅRNES          

SØNDAG          01.03 KL. 14.40 PULJE A         SANDER – BRASKEREIDFOSS                            

SØNDAG          01.03 KL. 16.05 PULJE B         KLØFTA – GALTERUD                  

SØNDAG          01.03 KL. 17.30 PULJE G19     VIND – RÆLINGEN                       

SØNDAG          01.03 KL. 18.55 PULJE C         BORGEN – LUNDERSETER

SØNDAG          01.03 KL. 20.20 PULJE D         KURLAND – HOF  

FREDAG          06.03 KL. 17.40 PULJE G16     GRUE – SKEDSMO                       

FREDAG          06.03 KL. 18.55 PULJE B         EIDSKOG – GALTERUD                                       

FREDAG          06.03 KL. 20.10 PULJE C         BORGEN – VINGER

LØRDAG          07.03 KL. 09.00 PULJE G19     RÆLINGEN – SANDER                             

LØRDAG          07.03 KL. 10.25 PULJE D         KIL FOTBALL – KURLAND

LØRDAG          07.03 KL. 11.50 PULJE G16     RÆLINGEN – SKEDSMO

LØRDAG          07.03 KL. 13.05 PULJE A         GRUE – SANDER                                 

LØRDAG          07.03 KL. 14.30 PULJE A         BRASKEREIDFOSS – RAUMNES & ÅRNES          

LØRDAG          07.03 KL. 15.55 PULJE B         KLØFTA – VIND          

LØRDAG          07.03 KL. 17.20 PULJE C         LUNDERSETER – LØVENSTAD                

LØRDAG          07.03 KL. 18.45 PULJE D         HOF – VAALER

LØRDAG          07.03 KL. 20.10 PULJE G19     VIND – EIDSKOG

SØNDAG          08.03 KL. 09.00 PULJE G16     GRUE – RÆLINGEN                     

SØNDAG          08.03 KL. 10.15 PULJE G16     SKEDSMO – EIDSKOG                     

SØNDAG          08.03 KL. 11.35 SEMIFINALE1 VINNER PULJE B – VINNER PULJE D                  

SØNDAG          08.03 KL. 13.00 SEMIFINALE2 VINNER PULJE A – VINNER PULJE C                  

SØNDAG          08.03 KL. 14.25 PULJE G19     VIND – SANDER

SØNDAG          08.03 KL. 15.50 PULJE G19     RÆLINGEN – EIDSKOG                                       

SØNDAG          08.03 KL. 17.30 FINALE           VINNER SF1 – VINNER SF2    

Print Friendly, PDF & Email

En kommentar til Endringer i kampoppsettet Vintercupen

  1. Tilbaketråkk: Endringer i Kampoppsett | GALTERUD IDRETTSFORENING

Det er stengt for kommentarer.